Районна газета

ПИТАННЯ ВИКОРИСТАННЯ ІСНУЮЧОГО ПОЛІГОНУ ТПВ, РОЗТАШОВАНОГО НА ТЕРИТОРІЇ ВИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, НАРАЗІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ВІДКРИТИМ

Під час спільної наради в райдержадміністрації керівники району, міста, органів місцевого самоврядування та профільних служб узгоджували питання подальшого використання полігону ТПВ, розташованого на території Вирівської сільської ради

Полігон функціонує з 2000 року та обслуговує мешканців міста та району. Згідно з санітарним паспортом полігону наразі об'єм накопичення сміття становить більше 100%. Як наслідок – сьогодні гостро стоїть питання подальшого його використання.

Керівники району Микола ГОРБЕНКО та Анатолій БОЯРЧУК разом з міським головою Артемом СЕМЕНІХІНИМ, його заступниками, керівниками органів місцевого самоврядування, директором ТОВ КП «Флора», директором комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в м.Конотопі, начальником відділу та головним спеціалістом відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА обговорили слушні пропозиції й зауваження стосовно вирішення  даного питання.

На сьогоднішній день міською радою розроблена проєктно-кошторисна документація на будівництво нового полігону твердих побутових відходів на території Підлипенської сільської ради. Проєкт направлений на розгляд для отримання експертного звіту для подальшої його реалізації.

Питання використання існуючого полігону наразі залишається відкритим.