Районна газета

«МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС» ПРОДОВЖУЄ НАДАВАТИ ПОСЛУГИ ЖИТЕЛЯМ РАЙОНУ

Цього разу допомогу та роз’яснення від фахівців управління соціального захисту райдержадміністрації та Пенсійного фонду отримали жителі сіл Совинка та Червоний Яр

Під час зустрічі з жителями головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Світлана ДЕНИСЕНКО ознайомила присутніх з порядком призначення житлових субсидій, порядком обчислення доходів при призначенні житлових субсидій, термінів призначення, порядком проведення перерахунків, призначенням житлових субсидій в окремих випадках, як виняток.  Відповіла на  питання, що цікавили присутніх. Нагадала  присутнім у яких випадках одержувачі субсидії повинні повідомляти управління соціального захисту населення про обставини, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії, а саме зміни у складі сім»ї, їх соціального статусу, джерел доходу, перелік одержуваних житлово-комунальних послуг, придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис. грн. та порядком виплати житлових субсидій у готівковій формі. Також надала індивідуальні роз’яснення жителям з приводу призначення та виплати житлової субсидії.

Провідний спеціаліст відділу обслуговування громадян (сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області) Тетяна ЧУБЕНКО ознайомила присутніх з порядком призначення та перерахунку пенсій, реєстрацією на веб-порталі та добровільним пенсійним страхуванням.

Протягом жовтня кваліфіковані відповіді та роз’яснення на питання у рамках  «мобільного соціального офісу» отримали жителі сіл Вирівка, Питомник, Чорноплатове та  Нове.