Районна газета

ВЛАДА ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ: СПІЛЬНИЙ ПОШУК ВИРІШЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ПИТАННЯ

Вчора у Конотопській райдержадміністрації відбулася зустріч-нарада з представниками громадськості міста Конотоп – членами відокремленого підрозділу ГО «Правий сектор» у Сумській області

До участі у діалозі були запрошені представники відділу у Конотопському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, Присеймівської сільської ради.

Основне питання для обговорення – розорювання луків поблизу річки Сейм біля села Озаричі Присеймівської сільської ради суб’єктом господарювання «Юнек». З’ясовували: правомірність розорення земельних паїв, що взяли в оренду ці суб’єкти господарювання (цільове призначення земель – сіножаті та пасовища), яка загроза зміни цільового призначення і що робити, якщо підприємства порушать умови договорів оренди?

Головою райдержадміністрації надано доручення підготувати звернення в адміністрацію комунального підприємства «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський» до Держгеокадастру за роз’ясненням правомірності і дотримання необхідних стандартів розорюваності земель в межах «РЛП «Сеймський» та виїзду інспекції Держгеокадастру з розгляду даного питання на місці.