Районна газета

«УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2020»: НОМІНАЦІЯ «ХІМІЯ»

27 та 28 листопада у Великосамбірському НВК відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Хімія»

Варто зазначити, що у конкурсі взяли участь двоє вчителів з Конотопського району – учитель хімії Тулущанського НВК Юлія КИСІЛЬОВА та учитель хімії Вирівського НВК Світлана СКОТАР, а також вчителька з Кролевецької об’єднаної територіальної громади Юлія ДУЛЯ та вчитель з Новослобідської об’єднаної територіальної громади Сергій ПАЛЬОХА.

За два дні конкурсанти пройшли п’ять нелегких випробувань з фахової майстерності – «Контрольна робота», «Методичний практикум», «Практична робота»,  «Урок», «Хімічний експеримент». Всі учасники показали високий рівень професійної майстерності та обізнаності, уміле володіння науковою термінологією, інноваційними методами та прийоми викладання предмета, знаннями сучасних досягнень у педагогіці та психології.

Члени журі відзначили різноманітність використаних засобів, прийомів та методів навчання, креативність та професіоналізм конкурсантів, позитивну психологічну атмосферу.

За високий професіоналізм  і методичну підготовку дипломом І ступеня нагороджено Юлію ДУЛЮ, вчителя хімії Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Кролевецької міської ради.

Вітаємо переможців та лауреатів цьогорічного конкурсу, бажаємо міцного здоров’я, щастя,  оптимізму, невичерпної енергії,  натхнення та успіхів у подальших починаннях!