Районна газета

ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ

У районній бібліотеці відбувся семінар за темою «Робота бібліотек Конотопського району: основні пріоритети та завдання розвитку у 2020 році»        

Провідний методист Валентина ГАЙДУК підвела попередні  підсумки роботи бібліотек району за 2019 року та ознайомила присутніх із пріоритетними напрямками діяльності бібліотек у 2020 році, впровадженням сучасних форм бібліосервісу в практику роботи.

Фахівці районної бібліотеки надали консультації по окремим питанням планування роботи сільських бібліотек. «Кожен бібліотечний працівник при плануванні має орієнтуватися тільки на свою бібліотеку, враховувати  інтереси громади» - підкреслила бібліограф Світлана ЯКИМЕНКО. Вона  надала рекомендації по плануванню  роботи сільських бібліотек з питань краєзнавства, представила  інноваційні форми роботи, що можуть бути використані в бібліотечній роботі.

Провідний бібліотекар  відділу комплектування Віра ЩЕРБИНА у своєму виступі наголосила на необхідності постійного контролю за веденням сумарних і інвентарних книг, про своєчасне списання літератури.

Сільські бібліотекарі взяли активну участь у обговоренні складання планів на  2020 рік  та у написанні текстових звітів.