Районна газета

«ДОСВІД ПОШИРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕХАНІЗМУ ВЗАЄМОДІЇ CУБ’ЄКТІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ЗАХОДИ У СФЕРІ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ В УКРАЇНІ»

Під такою назвою в малій залі райдержадміністрації відбулося засідання у форматі «круглого столу»

Захід було ініційовано Громадською організацією «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини та підтримки Департаменту соціального захисту населення  Сумської обласної державної адміністрації. Його метапідвищення результативності профілактичних та інших заходів у сфері протидії торгівлі людьми під час виявлення, ідентифікації та надання допомоги постраждалим особам.

У засіданні взяли участь суб’єкти взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми міста Конотоп, Конотопського, Кролевецького, Буринського  районів.

Учасники зібрання обговорили актуальні аспекти міжвідомчої співпраці, обмінювались досвідом формування та реалізації соціальної політики з протидії торгівлі людьми на своїх теприторіях (досягнення та труднощі)

За підсумками заходу були напрацьовані рекомендації щодо подальших кроків, впровадження яких зможе покращити не лише просвітницько-профілактичну роботу, а й забезпечити високий рівень виявлення постраждалих осіб від цього ганебного явища – торгівлі людьми».