Районна газета

НАШІ ЮНІ ЕКСКУРСОВОДИ – СЕРЕД НАЙКРАЩИХ!

На Сумщині відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

Участь у ньому взяли  40 юних екскурсоводів, які представили музеї різного профільного спрямування: історичні широкого змісту, природничі, технічні та галузеві, військово-історичні.

Конотопський район гідно представила вихованка гуртка «Юні екскурсоводи» Конотопського районного Центру позашкільної роботи  - учениця 8 класу В'зівського НВК Софія ЦЕМЕНТОВА,  яка за результатами конкурсу  отримала ІІ місце з роботою «Під куполом неба Миколи  Стороженка» на секції «Історичні музеї (широкого змісту)». Конкурсантка вдало представила на розсуд журі віртуальну екскурсію музеєм Миколи Стороженка: висвітлила історію його створення, експозиційне наповнення, цікаві факти з життя та творчості відомого художника.

Софія ЦЕМЕНТОВА нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації ІІ ступеня та цінним подарунком.

Вітаємо Софію та її керівників Віру ДЯЧЕНКО та Тому РОМАНЧУК  з перемогою та бажаємо подальших успіхів в екскурсійній діяльності!