Районна газета

"МУЗЕЙ ЛІСУ ТА МИСЛИВСТВА” КОНОТОПСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВІДКРИВАЄ УЧНІВСЬКИЙ МОЛОДІ РАЙОНУ ЛІСОВІ СЕКРЕТИ

Учора учнівську молодь Попівського НВК “ЗОШ-І-ІІІ ступенів – ДНЗ” радо зустрічали в  ДП “Конотопське лісове господарство”»

Дбайливо виплекані дерева та кущи дендропарку  - це перше, що бачать відвідувачі Конотопського лісового господарства. Дендрологічному парку «Дендропарк Конотопського лісгоспу»  присвоєно статус місцевого значення,  у його складі   61 вид  деревних і чагарникових порід, з них 53 види екзотичних порід. Дерева і кущі висаджені біогрупами з урахуванням їхньої ярусності. Дендропарк має природоохоронну, наукову, естетичну, рекреаційну, історико-культурну, пізнавальну та освітньо-виховну цінність.

Вже майже рік на території підприємства функціонує  лісівничо-просвітницький центр «Музей лісу та мисливства»  (відкрито 28 травня 2019р.), який  відкриває для своїх гостей, а переважно це учні шкіл міста Конотоп та району, експозиції та експонати, любовно підготовлені та оформлені лісівниками, а картини і пано  музею створюють ілюзію перебування в лісі серед  фауни Конотопського району.

Учні  Попівського НВК вперше побували в музеї лісгоспу, а тому проявили бажання відвідати його ще раз навесні. Так вони зможуть побачити дендропарк, що оживає після зими та теплиці, де вирощують посадковий матеріал для засадження нового лісу. А також виявили бажання відвідати Новомутинське лісництво та на власні очі побачити зубрів і місце, де їх підгодовують лісники.

Робота з молоддю, з дітьми та екологічна просвіта – саме в цьому вбачають основне  завдання музею керівництво ДП "Конотопський лісгосп".