Районна газета

МИКОЛА ГОРБЕНКО: ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОНОТОПЩИНИ, ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА – ЦЕ НАЙЛІПШИЙ СПОСІБ БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ

Голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО звернувся до жителів Конотопщини з проханням максимально обмежити відвідування публічних місць з метою запобігання поширенню коронавірусу, бути самосвідомими та з розумінням поставитись до тимчасових профілактичних заходів

«Працюємо на випередження. Щоб не допустити ситуації, яка склалася в Китаї та Італії, посилюємо на території Конотопщини обмежувально-профілактичні заходи», - зазначив керівник району.

«Сьогодні я прошу всіх вас поспілкуватися зі своїми батьками, дідусями, бабусями. По максимуму обмежити їхнє пересування на території України, області, району. Самоізоляція або перебування у своїх житлових будинках – це сьогодні найкращий засіб профілактики для людей похилого віку. Особливо для тих, у кого є хронічні хвороби», – зауважив очільник району.

Також Микола ГОРБЕНКО звернувся до працедавців із проханням перевести своїх співробітників на віддалений режим роботи, зберігаючи усі гарантії та  рівень заробітної плати.

У Конотопському районі призупиняють роботу заклади сфери послуг. Працюватимуть лише аптеки, лікарні, продуктові магазини, банки, АЗС, поштові відділення. Обмежуються публічні заходи.

Конотопська районна державна адміністрація працюватиме у звичному режимі, але з обмеженням особистих прийомів громадян. Відповідну інформацію жителі району зможуть отримати у телефонному режимі (6 24 03) або електронною поштою ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

«Шановні мешканці району! Ситуацію з коронавірусом у Конотопському районі я тримаю під особистим контролем. Бережіть себе і своїх близьких!