Районна газета

ДО НОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ МАЄМО ГОТУВАТИСЯ ВЖЕ ЗАРАЗ

На цьому наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО  під час наради з керівниками бюджетних закладів району, представниками відповідних служб щодо підготовки району до наступного опалювального сезону

Як повідомила начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО, минулорічний опалювальний сезон у районі пройшов благополучно.

На сьогодні в усіх закладах та установах району  вже розпочався перший етап підготовки до нового опалювального сезону. Як наголосила Тетяна ШЕРУДИЛО, зволікати немає часу, адже треба встигнути розв’язати усі проблемні питання, що можуть вплинути на проходження наступного періоду.

У ході наради були обговорені проблемні питання по кожній галузі, визначені напрямки роботи та основні терміни виконання підготовчих та ремонтних робіт.

«Нагадую, особливу увагу потрібно приділити своєчасному завезенню твердого палива, а також переглянути суми, закладені у кошторисах витрат на утримання бюджетних установ у зв’язку з можливим збільшенням вартості електричної енергії», - акцентувала тимчасово виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації.  

На завершення наради Тетяна ШЕРУДИЛО доручила керівникам профільних структурних підрозділів надати свої плани та пропозиції щодо роботи систем опалення у новому сезоні, а також списки проблемних питань для оперативного реагування.