Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ З ОФІЦІЙНИМ ВІЗИТОМ ПОБУВАВ ГОЛОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ДМИТРО РАЗУМКОВ

Під час робочої поїздки Дмитро РАЗУМКОВ разом з головою Сумської облдержадміністрації Романом ГРИЩЕНКОМ та керівниками Конотопського району Тетяною ШЕРУДИЛО та Анатолієм БОЯРЧУКОМ відвідав у с.Тернівка підприємство ТОВ «Молоко Вітчизни»

Відповідне підприємство району є яскравим прикладом соціально-відповідального бізнесу, яке розвиваючись, розвиває і Конотопщину і Сумщину, добре відоме не тільки на вітчизняному ринку, а й за кордоном.

ТОВ «Молоко Вітчизни» - це виробник молока з великими потужностями виробництва, входить в ТОП-10 ферм України, річний надій у яких на одну корову cтановить понад 10 тисяч кг. Товариство налічує три молочно-товарні ферми, дві з яких знаходяться в межах Конотопського району. Кожна ферма має сучасне обладнання з інноваційним програмним забезпеченням.

Зокрема, гості відвідали зали корів та доїльні зали МТФ, відділи вирощування молодняку ВРХ, виробництва, охолодження та зберігання молока, а також продегустували продукцію ферми.

Спікер обговорив з представниками районної влади та активного бізнесу проблеми та перспективи розвитку району, відмітив реальний прогрес у всіх важливих сферах його життєдіяльності, досягнутий спільною й постійною роботою та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

 

Більше фото за посиланням https://www.facebook.com/283189932054423/photos/pcb.1158266357880105/1158263131213761/?type=3&theater