Районна газета

МИРНА ТА ЩАСЛИВА УКРАЇНА МОЖЛИВА У РЕЗУЛЬТАТІ ПЛІДНОЇ ПРАЦІ КОЖНОГО З НАС, ЩОБ НЕ ПІДВЕСТИ ГЕРОЇВ, ДЛЯ ЯКИХ НАЙВИЩОЮ ЦІННІСТЮ Є ГІДНІСТЬ ТА СВОБОДА

Дорогі краяни!

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Цей День є символом двох революцій, які змінили Україну і стали беззаперечним доказом відродження держави та нації, утвердженням того, що події на Майдані змінили нас, об’єднавши в єдиній, соборній та незалежній Україні.

Революція Гідності, що розпочалася, як протест проти призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію України з ЄС, завершилася трагічно та переросла у збройну боротьбу за незалежність, свободу і самостійність нашої держави.

Цей вибір боротьби за свободу та гідність був виправданий.

Низький уклін героям Небесної Сотні та українським воїнам, які захищають державний кордон на Сході України, всім тим, хто своєю жертовністю демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Велика шана народу України за мужність, патріотизм, стійкість і незламність!

Мирна та щаслива Україна можлива у результаті плідної праці кожного з нас, щоб не підвести Героїв, для яких найвищою цінністю є Гідність та Свобода.

Тому хочу побажати нам бути непорушними у своїх переконаннях, сміливими у здійсненні задумів і вільними у виборі життєвого шляху.

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою,

Голова Конотопської райдержадміністрації                            Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ