Районна газета

РЕКОНСТРУКЦІЯ ПОЖЕЖНОГО ДЕПО У М.ПУТИВЛЬ – ЦЕ НЕВІДКЛАДНА ВИМОГА ЧАСУ ДЛЯ БЕЗПЕРЕБІЙНОЇ РОБОТИ МІСЦЕВОЇ РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ

Очільник району Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ зустрівся з керівництвом Путивльської Державної пожежно-рятувальної частини ДСНС, оглянув будівлю пожежної частини, ознайомився з проєктно-кошторисною документацією на реконструкцію пожежного депо

- Ви повинні здійснювати належний захист населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігати їх виникненню, у будь-який момент бути готовими ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, тому повинні працювати у належних умовах. Зі свого боку та у межах власних повноважень ми будемо сприяти вирішенню питання реконструкції,- зауважив Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ.

Першочергово потребує реконструкція даху. Сучасні вимоги до висоти стелі ангару для пожежних автомобілів – 3,7 м. А у старовинній будівлі ДПРЧ-15 до стелі лише 3,2 м. Це унеможливлює оснащення частини сучасною технікою, зокрема, сучасним пожежним автомобілем МАЗ.

Голова райдержадміністрації Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ оглянув Путивльський лікувальний та освітній заклади.

Заходів з утеплення та приведення до відповідних нормативів потребують також КНП «Путивльська міська лікарня» та Путивльська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів.

Зокрема, теплотраса лікувального закладу, що функціонує ще з радянських часів, потребує утеплення й заміни аварійних елементів – труб.

Оглянувши модернізовану котельню медичного закладу, Олександр БЕСКОРОВАЙНИЙ звернув увагу на ймовірні джерела опалення - потрібно мати чіткий прорахунок, яке джерело опалення найбільш бюджетне – дрова чи газ.