Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

РОБОТУ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ПЕРЕВЕДЕНО У ДИСТАНЦІЙНИЙ ФОРМАТ

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, обласна служба зайнятості з 5 по 16 квітня служба зайнятості перейшла на тимчасовий порядок обслуговування клієнтів у дистанційному форматі

Як повідомили у Конотопському міськрайцентрі зайнятості,  у перший день роботи у дистанційному форматі статус безробітного отримали 6  осіб, працевлаштовано 14 осіб, 1 особа залучена до робіт тимчасового характеру на ТОВ "НВО "Червоний металіст". Така зміна у обслуговуванні клієнтів не вплинула на роботу служби: послуги надаються у повному обсязі з урахуванням попиту і пропозицій ринку праці.

Загалом по регіону статус безробітного у перший день роботи у дистанційному форматі отримали 93 особи, тоді як 29 березня цей показник становив 109 осіб.

Результатом плідної співпраці з роботодавцями стала кількість працевлаштованих: 5 квітня – 274, 29 березня – 57 осіб знайшли роботу за сприяння служби зайнятості.

Майже на однаковому рівні залишилося залучення безробітних до громадських робіт та робіт тимчасового характеру. Так, 5 березня до благоустрою територій,  впорядкування місць поховання захисників вітчизни долучилося 40 шукачів роботи, 29 березня – 41 особа.

Нагадуємо, під час переходу на дистанційну форму роботи прийом зареєстрованих безробітних здійснюється засобами телефонного або електронного зв’язку; подання документів, що фіксують намір клієнта про реєстрацію його як безробітного, здійснюється винятково через портал державних послуг Дія. Опрацювання документів проходить щоденно у робочі дні, за результатом чого фахівець центру зайнятості зв’язується з клієнтом для підтвердження та уточнення необхідної інформації.