Районна газета

НА КОНОТОПЩИНІ ТРИВАЄ РЕМОНТ І ОБЛАШТУВАННЯ МЕДИЧНИХ УСТАНОВ

У районі активно вирішується питання ремонту закладів охорони здоров’я. На виконання робіт використовуються кошти з бюджетів сільських рад, районного бюджету та центру первинної медико-санітарної допомоги

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО та головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги району Анатолій МАНЯК у ході робочої поїздки з’ясували, як проходять ремонти приміщень фельдшерських пунктів у селах Юрівка, Кошари та Михайло-Ганнівка.

- Завдяки тому, що на ремонт і облаштування медичних установ у селах Юрівка, Кошари, Михайло-Ганнівка виділяли кошти з бюджетів сільських рад, районного бюджету та центру первинної медико-санітарної допомоги, ці медичні заклади набувають охайного вигляду, до них приємно зайти людям, вони стали теплими і затишними, - сказала Тетяна ШЕРУДИЛО.

Як розповів Анатолій МАНЯК, на ремонт фельдшерського пункту с.Юрівка виділено 100 тис.грн бюджетних коштів, з них 70 тис.грн – кошти районного бюджету, 10 тис.грн – кошти Центру первинної медико-санітарної допомоги, 20 тис.грн – субвенція з бюджету сільської ради. Ремонтні роботи розпочато 3 жовтня, а планується закінчити до 15 листопада. В ході ремонту виконавець робіт – ФОП Борисенко В.М. – виконає облаштування внутрішнього водогону та каналізації, встановить нові залізні утеплені двері, проведе заміну 6 вікон на сучасні енергозберігаючі з облаштування відкосів і підвіконь, обкладе твердопаливний котел керамічною плиткою та виконає обшивку стін і стелі гіпсокартоном з наступним їх фарбуванням водоемульсійною фарбою, та покладе покриття з ліноліуму на всі 77 м² площі кімнат фельдшерського пункту.

У фельдшерському пункті с.Кошари завершився ремонт мережі опалення. Проводились ремонті роботи за кошти районного бюджету, на ці цілі було виділено 75 тис.грн. Через систему державних закупівель «ProZorro» переможцем аукціону став ФОП Сафонов О.П., який зменшив у ході аукціону вартість робіт з 75 до 64 тисяч гривень. Тож залишок коштів – 11 тис. грн. – буде спрямовано на придбання для медичного закладу предметів довгострокового використання.

У ході ремонту в фельдшерському пункті виконали заміну твердопаливного котла з демонтажем старого котла і димоходної труби, встановили новий котел потужністю 50 кв., облаштували утеплений димоход та встановили 4 нові радіатори в систему опалення. Як зазначає завідувач ФП Іван ШЕРШАК, тепер і в зимові холоди в приміщенні медичного закладу буде тепло, тож на прийом до медпрацівників зможуть звертатись мами з маленькими дітьми, люди похилого віку – в приміщенні можна буде роздягнутись і не боятись протягів та холоду. А в морозний період медичний заклад, як і багато років, буде виконувати соціальну функцію – тут працюватиме пункт обігріву. Також від нового котла, встановленого у медичному закладу обігрівається суміжне з ФАПом приміщення відділення надання соціально-побутових послуг територіального центру району, і люди похилого віку проводитимуть час у відділенні в теплих та комфортних умовах.

Ремонтні роботи вже завершено у Михайло-Ганнівському ФП. На ремонт використано 30 тисяч гривень, з яких 20 тис.грн – субвенція з сільського бюджету на придбання матеріалів, 10 тис.грн – кошти районного бюджету, з яких 5 тис.грн, використано на оплату вартості робіт і 5 тис.грн – на закупівлю меблів. За період з 22 вересня по 10 жовтня тут пошпаклювали стіни і стелю, пофарбували їх водоемульсійною фарбою, пофарбували олійною фарбою підлогу, утеплили вхідні двері теплоізолюючими матеріалами, обшили пластиком стіни і стелю в коридорі, замінили люстри, встановили сучасне енергозберігаюче вікно у топковій, придбали нові меблі.