Районна газета

ЮНИХ ГРАВЦІВ ТЕНІСУ ОБ’ЄДНАВ РІЗДВЯНИЙ ТУРНІР

У період зимових канікул, коли дітвора відпочиває від навчальних предметів, спортивне життя вирує ключем. Підтвердженням цього став різдвяний турнір з тенісу у Шевченківському і Салтиківському НВК

Демонстрували свій талант учасники турніру за новими тенісними столами, котрі вони отримали напередодні нового року завдяки сприянню керівництва району.

Команди юних тенісистів з Дептівського, Шевченківського, Великосамбірського, Курилівського, Тернівського, Дубов’язівського НВК, які взяли  участь у змаганнях, вітали і бажали успішної гри заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО, педагоги і, звичайно, вболівальники, увага яких прикута до малого тенісу.

У Шевченківському турнірі перемогу здобула команда Дептівського НВК, на другому місці – господарі змагань, а третє місце виборола команда  тенісистів з Великого Самбору. У Салтиківському турнірі перемога дісталася команді з Тернівки.

- Теніс – не просто красива гра, що розвиває рухову активність. Це ще й випробування на кмітливість, швидкість та витривалість, тож саме тому його так полюбляє шкільна юнь, - зазначив директор ДЮСШ Олег БЛАЖКО.

Переможці турніру були нагороджені медалями та грамотами відділу освіти райдержадміністрації та дитячо-спортивної юнацької школи району.