Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

МІСЦЕВА ВЛАДА ПОВИННА ПІД ЧАС ЗИМОВИХ ХОЛОДІВ ПЕРШОЧЕРГОВО ПОДБАТИ ПРО ОДИНОКИХ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ

На цьому наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК під час апаратної наради

За словами директора Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександра МИЛАША, упродовж минулих холодів соціальними працівниками було здійснено обстеження 17 тисяч одиноко проживаючих громадян похилого віку. Надано допомогу на суму 145 тисяч гривень, зокрема на дрова, продукти харчування, теплий одяг. В області працює 21 соціальний патруль.

Проте, як зазначив Олександр Милаш, з ланцюга відповідальності, на жаль, сьогодні випадають органи місцевого самоврядування, зокрема сільські та селищні голови повинні були б першочергово опікуватися про людей цієї категорії.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергія БУТЕНКА, з 17 листопада і дотепер до лікарняних установ із переохолодженням звернулася 51 особа, 47 людей було госпіталізовано. На жаль, є два летальні випадки у Великописарівському районі та Лебедині.

«Звертаюся до керівників райдержадміністрацій, міст, сільських та селищних голів, в умовах понижених температур ви повинні надавати всіляку допомогу особам, які першочергово її потребують. Перш за все, це люди похилого віку, одинокі громадяни. У холодну пору потрібно частіше відвідувати таких людей і упереджувати летальні наслідки», – наголосила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК.