Районна газета

СУМЩИНА ЗАЙМАЄ ЛІДИРУЮЧІ ПОЗИЦІЇ В ДЕРЖАВІ ЩОДО РОЗКРИТТЯ ЗЛОЧИНІВ

Начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО поінформував голову облдержадміністрації Миколу КЛОЧКА та учасників апаратної наради про хід виконання комплексної обласної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки»

«За підсумками 5 місяців 2017 року Сумська область за напрямком розкриття кримінальних правопорушень посідає 1 місце по тяжких тілесних ушкодженнях – 100% розкриття (у державі – 85,8%), зґвалтуваннях – 100% розкриття (у державі – 80%); 2 місце з розкриття особливо тяжких злочинів, 3 місце з розкриття крадіжок, а також 2 місце з розкриття кримінальних правопорушень», − повідомив Віталій Тимошенко.

За сприяння облдержадміністрації у 2016 році з обласного бюджету на виконання заходів програми «Правопорядок» виділено майже 3 мільйони 750 тисяч гривень. У 2017 році з обласного бюджету вже виділено понад 2 мільйони гривень.

«Водночас, на сьогодні як ніколи актуальним є питання придбання та встановлення камер відеоспостереження у містах та районах Сумської області, − говорив посадовець. − Передбачені відповідними місцевими програмами в галузі законності заходи не фінансуються у повному обсязі, лише Охтирською міською радою у 2017 році виділені кошти у сумі 108 тисяч гривень, та встановлено 12 камер відеоспостереження. Вважаю, що максимальне охоплення населених пунктів області камерами відеонагляду дасть виключно позитивний результат».

Микола Клочко наголосив, звертаючись до голів райдержадміністрацій, міських голів, голів об’єднаних територіальних громад, на необхідності спільно із правоохоронними органами забезпечити до 1 вересня цього року придбання і встановлення камер відеоспостереження на відповідних територіях.