Районна газета

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ

Про проведення профілактичних заходів щодо запобігання виникненню пожеж, зокрема у екосистемах району, обговорили на апаратній нараді при голові РДА

Поінформував присутніх начальник ДПРЧ – 12 УДСНС України в Сумський області підполковник служби цивільного захисту  Анатолій ЗАПОРОЖЧЕНКО. Зокрема доповідач зазначив, що з початку поточного року виникло 36 пожеж, що на 25 випадків більше ніж за аналогічний період 2016 року, здійснено 16 виїздів пожежно – рятувальних підрозділів на загоряння сухої рослинності.

Основними причинами пожеж є: необережне поводження з вогнем населення та випалювання залишків рослинності на сільгоспугіддях і на землях, що прилягають до лісових масивів і торфовищ.

Анатолій ЗАПОРОЖЧЕНКО відзначив низький рівень боєздатності місцевих та добровільних команд окремих сільських рад, узгодженості дій та відсутності між ними домовленості про співпрацю.

Очільник району Микола ГОРБЕНКО наголосив на організації належного функціонування протипожежних формувань у сільській місцевості, продовженні роботи з їх створення, забезпеченні утримання пожежної техніки в справному стані, укомплектуванні її необхідним пожежно-технічним обладнанням.