Районна газета

ВИСОКА МІСІЯ – ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ

Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій САХНО привітав медичних працівників Конотопщини з професійним святом

Під час урочистосей у міському будинку культури «Зоряний» посадовець нагородив найкращих фахівців галузі почесними грамотами голови райдержадміністрації, а також подяками від народного депутата України Андрія ДЕРКАЧА.

З особливою вдячністю привітали ветеранів медичної служби, котрі всі свої знання, досвід та теплоту віддали служінню людям. Відзначили також і молодих спеціалістів, які кожного дня доводять, що є гідною зміною своїх наставників.

«Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант. Адже саме ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Тож, професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу», - звернувся Андрій САХНО до медичних працівників, висловлюючи вдячність кожному за високе й благородне покликання, віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.