Районна газета

СПЕЦІАЛІСТИ РЦСССДМ ТА ФАХІВЦІ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ОБГОВОРИЛИ НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

Соціальна підтримка сім'ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах - пріоритет діяльності районного  центру  соціальних  служб  для  сім’ї,  дітей  та  молоді та залучених суб’єктів соціальної роботи

На нараді обговорили питання спільної відповідальності за життя та здоров’я дітей різних категорій, а директор Центру Ірина КУЧУК вкотре нагадала присутнім основне завдання тісної співпраці районних служб та суб’єктів соціальної роботи - допомагати сім'ям в цілому і кожному її члену вирішувати повсякденні життєві труднощі, проблеми, долати перешкоди для нормалізації стосунків у сім'ї  відповідно для покращення якості життя.

У зв’язку з поступовим процесом переходу від аналогового до цифрового телебачення в Україні, постає питання забезпечення соціально – незахищених верств населення пристроями для отримання цифрового телевізійного сигналу. Соціальним працівникам, за якими закріплена зона обслуговування, надано доручення  вивчити потребу в отриманні тюнера малозабезпеченими сім’ями та сім’ями, у яких виховується дитина-інвалід.

Фахівцями із соціальної роботи перевіряється  готовність сімей СЖО до осінньо – зимового періоду, а саме: забезпечення паливом та овочами, звертається увага і на підготовку дітей з даних сімей до нового навчального року, зокрема забезпечення одягом, взуттям та канцелярським приладдям.

У ході роботи розглянули питання, що стосувалися підготовки проекту рішення на чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини. За результатами наради дані відповідні доручення та встановлені терміни їх виконання.