Районна газета

НА СУМЩИНІ НЕМАЄ МІСЦЯ РЕЛІГІЙНИМ КОНФЛІКТАМ ТА ПРОВОКАЦІЯМ

На засіданні Ради церков представники влади та релігійних конфесій обговорили заходи безпеки під час проведення урочистостей 14 жовтня

Напередодні двох великих свят – Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ та керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ зустрілися  з членами релігійних громад з метою консолідації зусиль щодо недопущення ескалації конфліктів та провокацій на території області.

Як підкреслив Іван Боршош, на цей період в облдержадміністрації буде введено цілодобове чергування, правоохоронні органи також максимально зорієнтовані на гарантування громадської безпеки.

«Наша спільна мета – щоб не було провокацій, про які йдеться зараз у деяких ЗМІ. На Сумщині завжди було порозуміння між релігійними конфесіями, владою, правоохоронними органами, тож подібні випадки та провокаційні ситуації нам вдавалося упереджувати», – додав Дмитро Живицький.

За підсумками засідання представники церков підписали спільну заяву, виступивши проти розпалювання ворожнечі через етнічні та релігійні відмінності. Вони висловилися за збереження миру і суспільної злагоди, тому жодним чином не підтримують будь-яку діяльність, що може порушити спокій на Сумщині, створити загрозу для співіснування людей із відмінними світоглядними позиціями.

Кожна релігійна громада має молитися в день Покрови Пресвятої Богородиці за мир та злагоду в області та Україні.