Районна газета

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЛЮДИ В СЕЛАХ ЖИЛИ КРАЩЕ

Саме на це спрямована робота відділень територіального центру,  що розташовані в населених пунктах Конотопського району

На сьогодні в районі працює 9 відділень. Найпершим з них, що були створені у селах Попівка  та Соснівка,  цьогоріч виповнилося 11 і 9 років відповідно. Дбайливі працівники терцентру  надають соціально-побутові послуги населенню цих громад. Особливим попитом користується соціальна послуга з прання білизни та одягу.

Як зазначив директор територіального центру Конотопського району Віктор СУЯТІНОВ, у кожному з цих відділень за рік надається від 1200 до 1400 послуг прання, що за роки існування склало значну суму. Тож ресурс пральних машин вичерпався і рішенням сесії районної ради виділено кошти на закупівлю двох нових потужних пральних машин-автоматів LG. Такі машини дуже добре себе зарекомендували у відділеннях територіального центру в селах Козацьке, Кошари, Салтикове, В'язове, Красне. Вони дозволяють проводити якісне прання об'ємних речей.

«У своїй роботі ми не забуваємо і про дозвілля людей похилого віку. Допомагають нам у цьому керівники сільськогосподарських підприємств», - зазначив Віктор СУЯТІНОВ. Враховуючи позитивний досвід роботи відділення територіального центру в с.Дептівка, за кошти підприємства ТОВ "Ремавтокомплектсервіс" придбаний широкоформатний телевізор LG у відділення територіального центру в с.Кошари.

«Тепер наші підопічні  в довгі зимові вечори будуть в змозі подивитись улюблені фільми, попити чаю, поспілкуватись між собою, а зміни в матеріальній базі терцентру дадуть змогу покращити надання соціальних послуг мешканцям району», - наголосив очільник терцентру.