Районна газета

62% ЗАПИТІВ, ЩО НАДХОДЯТЬ ДО АРХІВНОГО ВІДДІЛУ, НОСЯТЬ МАЙНОВИЙ ХАРАКТЕР

Про це повідомила начальник архівного відділу райдержадміністрації Алла БАТЮК на апаратній нараді при голові РДА

Інформуючи присутніх на засіданні про роботу відділу зі зверненнями громадян у 2017 році, посадовець зазначила, що протягом минулого року архівним відділом виконано 364 запити, з яких 352 – вирішено позитивно, 12-надіслано за місцем зберігання затребуваних документів.

Громадяни запитували інформацію переважно майнового характеру (225 запитів): рішення про виділення та приватизацію земельних ділянок, присвоєння адреси проживання, перейменування вулиць тощо.  Решта запитів – соціально-правового спрямування: підтвердження трудового стажу та членства в колективному господарстві, прийому і звільненню з роботи, нарахування заробітної плати.

Як зазначила Алла БАТЮК особлива увага приділяється  консультаціям про місце зберігання документів ліквідованих підприємств. «Щоб не допустити втрату документів, що належать ліквідованим підприємствам та захищають інтереси громадян, працівниками відділу надавалась допомога в складанні історичної довідки, передмови, опису справ з кадрових питань», -  підкреслила  посадовець.