Районна газета

ОСВІТЯНИ РАЙОНУ ВИВЧАЛИ ПРАКТИЧНІ ЗАСАДИ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

За ініціативи  керівництва районної влади 9 лютого 2018 року  делегація освітян Конотопського району побували в Путрівському НВК Васильківської районної ради Київської області

Вивчити досвід роботи вчителів початкових класів в умовах реалізації Концепції Нової української школи мали змогу методисти районного методичного кабінету, директори та вчителі закладів загальної середньої освіти Конотопського району, зокрема Бочечківської та  Дубов’язівської ОТГ.

Педагоги району на чолі з заступником голови райдержадміністрації Тетяною ШЕРУДИЛО мали можливість ознайомитись із новими підходами до створення освітнього середовища навчальних класів початкової ланки, оригінальним оформленням приміщення освітнього закладу в сучасному стилі.  

Вчителі Путрівського НВК презентували своїм колегам роботу із новими засобами навчання у 1-х класах, систему електронних щоденників та журналів, ознайомили з новим підходом до створення освітнього середовища, навчально-еспериментальною роботою за проектами «Розумники» та «Інтелект України».

Як зазначила Тетяна ШЕРУДИЛО, цей опорний заклад є прогресивним навчальним закладом, що увійшов до тих 100 українських шкіл, у яких з 1 вересня 2017 року розпочато експериментальне впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Цей проект передбачає використання інтерактивних педагогічних ігор для вивчення всіх базових предметів у початковій школі.

«Наші освітяни приємно вражені поїздкою. Вони отримали можливість професійного спілкування та збагачення досвідом, котрий допоможе їм вже з 1 вересня 2018 року впроваджувати  в практику Стандарти нової української школи», - підсумувала заступник голови Конотопської райдержадміністрції.

Більше фото ТУТ