Районна газета

ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ ПАМ’ЯТІ ВОЇНА-НТЕРНАЦІОНАЛІСТА ОЛЕКСАНДРА МАКСИМОВИЧА

Волейбольний турнір, присвячений пам’яті загиблого воїна-афганця – Олександра Максимовича зібрав у стінах Шевченківського НВК 7 учнівських команд району з Дубов’язівського, Великосамбірського, Дептівського та Шевченківського НВК

Відкриваючи змагання заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО побажала учасникам мирного неба та ніколи не забувати про неосяжну жертву кожного загиблого в афганській війні та антитерористичній операції. - Війна, яка залишила по собі зламані долі у 89-му, повернулась до нас з найнеочікуванішої сторони. 

Болісно і неймовірно важко усвідомлювати той факт, що приводом наших заходів сьогодні служать біль і смерть, нездійсненні мрії і сльози матерів, які не дочекались свої синів і тоді, і зараз. Не дивлячись на весь той сум, яким оповитий День виходу радянських військ з Афганістану, ми повинні йти далі і спорт, не війна, один із найкращих супутників молоді на шляху до розбудови України,  - підсумувала Тетяна ШЕРУДИЛО.

Також цього дня Тетяна ШЕРУДИЛО та завідувач сектору молоді і спорту Тетяна РЯБКО, разом з адміністрацією школи відвідали могилу загиблого Олександра МАКСИМОВИЧА та пам’ятний знак, встановлений на його честь, де вшанували пам’ять воїна покладанням квітів.

Атмосфера волейбольних поєдинків була напруженою і «гарячою». У запеклих баталіях, що відбувалися у спортивній залі, перемогу здобули: серед дівочих команд: І місце у Шевченківського НВК, ІІ місце – Дептівського НВК, ІІІ місце – Великосамбірського НВК.

Серед команд юнаків: І місце зайняла команда Дубов’язівського НВК, ІІ місце у Шевченківського НВК, ІІІ місце у Великосамбірського НВК. Команди - переможці були нагороджені кубками та дипломами, всі інші команди отримали грамоти голови райдержадміністрації Миколи ГОРБЕНКА.

Пам’ятними подарунками нагороджені також кращі гравці турніру: Владислав ЗАЯРНИЙ, Богдан МАКАРЧУК, Анна САВЧЕНКО (Дубов’язівський НВК), Владислав ЛУЗАН та Каріна ХИЖНЯК (Шевченківський НВК), Іван МАНИШЕВ та Наталія СОЛОВЙОВА (Великосамбірський НВК), Олена САЛІЙ (Дептівський НВК).