Районна газета

СТАРТУЄ ПРОЕКТ «ДЕРЖАВОТВОРЕЦЬ» – СТАЖУВАННЯ МОЛОДІ В ОРГАНАХ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

З 15 по 23 червня молодь Сумщини запрошують пройти стажування у найвищих органах державної влади нашої країни

Проект ініційований Міністерством молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства та за  підтримки проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні «ВзаємоДія» (SACCI).

Мрієте стати держслужбовцем чи хочете дізнатися, як функціонують органи влади? Маєте ідеї, пропозиції та бажання змінювати країну на краще? Тоді проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади саме для Вас! Ви зможете дізнатися як працюють органи влади, отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.

Проект складатиметься з трьох етапів, на першому з яких передбачається стажування молоді в Адміністрації Президента України, Секретаріаті Кабінету Міністрів України, міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади.

Учасники стажування повинні:

•        бути громадянами України;

•        вільно володіти українською мовою;

•        на момент подання заявки бути віком від 18 до 25 років;

•        мати зацікавлення в подальшому розвитку в сфері державотворення;

•        досвід участі в громадській діяльності буде перевагою при відборі.

Реєстрація для участі в стажуванні триває до 30 травня 2018 року. Проїзд, проживання та харчування стажерів покриваються за рахунок організаторів.

За детальною інформацію звертатись до координаторів проекту за телефонами: 044-284-30-26, Марія, 099-911-04-71, Андріана.

Заявка для участі у проекті.