Районна газета

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ ТОВАРОВИРОБНИКИ У 2018 РОЦІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

З метою підтримки розвитку дрібнотоварного виробництва в області у квітні 2018 року внесені зміни  до «Програми розвитку агропромислового комплексу  та сільських територій Сумської області на період до 2020 року»

Внесені зміни розширили напрямки фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників області різних форм власності.

У  Програмі передбачені кошти за напрямками:

1. Часткове відшкодування витрат, пов’язаних із придбанням садивного матеріалу малини, смородини.

2. Часткове відшкодування витрат на придбання установки індивідуального доїння ( доїльного апарату),  машин та обладнання для первинної обробки молока.

3. Відшкодування витрат, пов’язаних з отриманням сертифікату на виробництво органічної продукції.

4. Часткове відшкодування витрат, пов’язаних із придбанням для подальшого відтворення племінних свинок та кнурців вітчизняного походження.

5. Часткове відшкодування вартості придбаного в племінних господарствах поголів’я молодняка овець.

6. Фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Сумської області.

З повною інформацією щодо умов та порядку одержання фінансової підтримки можна ознайомитися у додатках до Програми, яка розміщена на головній сторінці веб-сайту Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації офіційного веб-порталу органів виконавчої влади Сумської області http://www.apk.sm.gov.ua/index.php/uk/programi-rozvitku

Про намір та напрямок отримання фінансової підтримки  з обласного бюджету у 2018 році просимо повідомити  відділ агропромислового розвитку Конотопської районної державної адміністрації (м. Конотоп, вул. Соборна,23 № поверх, каб.79 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )