Районна газета

АНДРІЙ САХНО: СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ – ЦЕ ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО РОБОТОДАВЦЯ

Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія  САХНА  відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних  виплат

Розглянуті  наступні питання: стан виплати заробітної плати та погашення страхових внесків, інших обов’язкових платежів, що адмініструє  Конотопське об’єднане управління Пенсійного фонду України.  Представники відділу праці управління соціального захисту населення Конотопської РДА зазначили про відсутність в районі заборгованості із виплати заробітної плати станом на 1 липня 2018 року, але є  підприємство-боржник,  що має заборгованість зі сплати єдиного внеску та із відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. Присутні на засіданні заслухали пояснення керівника цього підприємства .

У результаті розгляду боржнику – суб’єкту господарювання  та членам комісії надані відповідні доручення.

   Завершуючи засідання, перший заступник голови Андрій САХНО наголосив, що несвоєчасне отримання заробітної плати для працівника є ризикованим залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та здійсненні перерахунків пенсій у подальшому. Тому своєчасна й повна сплата єдиного соціального внеску, а також забезпечення працівників заробітною платою на рівні не менше мінімальних соціальних стандартів - це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників.