Районна газета

НА КОНОТОПЩИНІ РОЗПОЧАЛИСЯ ЖНИВА

Першими розпочали збирання урожаю ранніх культур у ТОВ «БІОЛАТ»

Станом на 12.07.18 р. зібрано 103 га озимого ріпаку. Фермерське господарство «Міщенко-Агро»  приступило до збирання ячменю озимого, розпочали збиральні роботи у ТОВ «Ремавтокомплектсервіс».

У поточному році сільськогосподарським підприємствам району  необхідно зібрати 19705 га ранніх культур, в т.ч. 1130 га. ріпаку та 18575 га ранніх зернових та зернобобових культур. Урожайність по культурах очкується нижче минулого року.

Сільгосптоваровиробниками району проведено технічну підготовку зернозбиральної техніки на 100%. Для збирання врожаю господарства району планують задіяти 86 власних зернозбиральних комбайнів (29 комбайнів: ДОН – 1500, Нива, Єнісей, Дніпро, та 57 високопродивних комбайнів: Кейс, Нью Холанд, Клаас Лексіон, Джон Дір) та додатково залучити 8 зернозбиральних комбайнів на площу 2000 га. Вищезазначеної техніки цілком достатньо  для проведення збиральних робіт в оптимальний термін  14 днів.

Завершена робота по підготовці токів, вагового та сушильного обладнання до прийомки зерна врожаю 2018 року.

Господарства району забезпечені на 100% паливно-мастильними матеріалами для проведення збирання ранніх зернових культур.

У районі сертифіковано 3 лабораторії по визначенню якості зерна, які на даний час повністю готові до перевірки зерна врожаю поточного року.

Для роботи на комбайнах  необхідно 172 механізатори. Практично всі господарства забезпечені механізаторськими кадрами в повному обсязі.