Районна газета

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ РАЙОНУ ГОТУЮТЬСЯ ДО РОБОТИ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

У той час, коли дітвора перебуває на канікулах, у школах району тривають роботи по підготовці до нового навчального року

Ремонтуються приміщення навчально-виховних комплексів та проходить облаштування класних кімнат для першокласників за вимогами Концепції Нової Української школи за рахунок бюджетів різних рівнів: державного, районного та сільських.

Як зазначив начальник відділу освіти Конотопської РДА Микола ВЕРБНЯК, на сьогодні, в усіх 17 школах Конотопського району вже проведено поточні ремонти приміщень. Значні роботи за рахунок районного бюджету виконано у В’язівському НВК – встановлено 19 сучасних енергозберігаючих вікон та двері, проведено ремонт каналізаційної системи, в  Соснівському НВК - здійснено гідроочищення і ремонт системи опалення.

Субвенцію з державного бюджету на розвиток освітніх закладів отримали Соснівський,  Чорноплатівський, Вирівський, Дептівський НВК.

Усі школи Конотопського району відкриють цього року двері для першачків. Це більше 120 школяриків, які будуть навчатися за вимогами Концепції Нової Української Школи.

Для цього вже закуплено необхідне обладнання: інтерактивні дошки, ноутбуки для вчителів, нетбуки для дітей, WI-FI роутери та програмне забезпечення. Замовлені комплекти меблів з одномісними антисколіозними партами, що можуть регулюватись по висоті, за рахунок субвенції з державного бюджету. Очікується отримання вже  замовлених  м’яких меблів – м’яких куточків та пуфів, що профінансовані з коштів районного та сільських бюджетів.

«Днями, від Департаменту освіти Сумської ОДА, отримано  для кожного першокласника конструктори  Lego Play Box та Six Brisk виробництва Данії, а на придбання дидактичного матеріалу з державного бюджету отримали субвенцію в сумі 208,652 тис. грн. Тож можу сказати, що 1 вересня всі 17 шкіл району та ДНЗ «Сонечко», що в селищі Заводське, відкриють двері в ошатні, відремонтовані, світлі приміщення, а діти в 1 класах матимуть усі умови для навчання за концепцією Нової Української школи», – запевнив Микола ВЕРБНЯК.