Районна газета

У «ЗІРЦІ» ЗДОРОВО ВІДСВЯТКУВАЛИ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

Майстерно стрибали, віджималися, підтягувалися, грали у волейбол, а на завершення чекало приємне нагородження – так насичено й цікаво пройшов у дитячому оздоровчому таборі «Зірка» Олімпійський день

«До програми свята здоров’я та руху ввійшли стрибки через скакалку, стрибки в довжину з місця, віджимання від підлоги, біг на 30 метрів та підтягування. У кожному виді змагання відбувались у трьох вікових категоріях», - більш детально пояснила завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна РЯБКО.

Переможцями у різних вікових категоріях стали: стрибки через скакалку – Вікторія ПАВЛЮК, Анна ГУБАТЕНКО та Діана КОВАЛЬЧУК, стрибки в довжину з місця – Андрій ХИЖНЯК, Даніїл САЄНКО та Оскар РЕВКО серед юнаків і Ангеліна РАЗДОРОЖНЮК, Софія ГОЛІНКО та Діана КАЛЮЖКА серед дівчат, віджимання від підлоги Вікторія ПАВЛЮК та Анна АЛАХВЕРДІЄВА (у старшій віковій групі Вікторія та Анна показали однаковий результат і обидві стали переможцями), Вікторія ГАВРИЛЕНКО і Діана КАЛЮЖКА, біг 30 метрів: Ярослав ЛАПУЗІН, Богдан КУШТУРНИЙ та Олексій МОГИЛА серед юнаків і Ангеліна РАЗДОРОЖНЮК, Юлія ГАЛУШКО та Софія ГОЛІНКО. У підтягуванні не було рівних Ярославу Лапузіну, який, підтягнувшись 24 рази, здобув перемогу в цьому виді.

Цікаво, що Ангеліна РАЗДОРОЖНЮК, Софія ГОЛІНКО, Діана КАЛЮЖКА, Вікторія ПАВЛЮК та Ярослав ЛАПУЗІН здобули перемогу у двох видах програми.

Ввечері відбувся волейбольний турнір за участю команди вожатих табору, команди дівчат «Зірки», чоловічої команди «Ветеран Конотопщини» та жіночої збірної, складеної з гравців «Локомотива» та РДА.  

“Головною перемогою сьогоднішнього свята має стати здоровий спосіб життя та нові молоді імена у спортивних секціях нашого району. Тільки тоді, коли людина знає справжню ціну здоров’ю, не буде ним нехтувати”, – висловив сподівання голова райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО, вітаючи учасників Олімпійського Дня та всіх прихильників спорту зі святом здоров’я.

Насамкінець очільники району Микола ГОРБЕНКО та Анатолій БОЯРЧУК нагородили грамотами та призами переможців з різних видів спорту у всіх категоріях. А керівники підприємств району Геннадій БЕРДНІКОВ та В’ячеслав ФІЛЬОВ надали для переможців смачні фрукти.