Районна газета

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ: ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПЕРЕХОДУ ДО ЦИФРОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Відповідно до міжнародних зобов’язань в Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового DVB-T2

31 липня 2018 року припинено аналогове телевізійне мовлення у місті Києві та Кіровоградській області. У решті областей перехід до цифрового телебачення має відбутися  31 серпня 2018 року. Ці зміни не стосуються абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен.

Перевагами прогресивного цифрового стандарту є можливість БЕЗКОШТОВНОГО прийому 32-х програм та висока якість телевізійного сигналу.

На сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення є покрокова інструкція для споживачів про підключення цифрового обладнання та технічні особливості прийому цифрового сигналу в населених пунктах України. Ця інформація міститься за посиланням https://www.nrada.gov.ua/tsyfrove-efirne-telebachennya/

Консультації щодо переходу до цифрового телебачення в Сумський області можна отримати у Сумському обласному контактному центрі «Відкрита влада» за номерами телефону: (0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м.Суми та Сумського району), 0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області).

Також інформування населення Конотопського району здійснюється сектором з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю апарату Конотопської райдержадміністрації за номером телефону 2-30-57.

З основними типовими питаннями та відповідями щодо переходу до цифрового телебачення можна ознайомитись ТУТ

Презентація "ВПРОВАДЖЕННЯ ЦИФРОВОГО МОВЛЕННЯ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ"

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ:  "ДО ПЕРЕХОДУ НА ЦИФРУ ЗАЛИШИЛОСЯ 4 ДНІ" (27.08.2018)

НИЗЬКИЙ СТАРТ: СУМЩИНА В ОЧІКУВАННІ ПЕРЕХОДУ НА ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ (коментар представника Національної ради України  з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області Лариса ЯКУБЕНКО) (29.08.2018)

Примітка: Отримання цифрового сигналу в Конотопському районі здійснюється з найближчого передавача, що розташований в с. Тиниця Бахмацького району Чернігівської області. Це важливо для налаштування напрямку вашої антени! Для повноти отримання всіх каналів потрібно регулювати також і висоту встановлення антени.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з отриманням цифрового сигналу з Чернігівської області жителі Конотопського району замість регіонального сумського мовника (UA: СУМИ) приймають сигнал UA:Чернігів.
 
Передавач, що розташований у с. Тиниця, не включено до переліку передавачів, що і надалі будуть працювати в аналоговому форматі до 31 грудня 2018 року. Відповідно, прийом аналогового телевізійного сигналу з 1 вересня на території Конотопського району буде припинено.