Районна газета

НА СУМЩИНІ ПРОЙШОВ ФЕСТИВАЛЬ ОСОБЛИВИХ ТАЛАНТІВ «БАРВИ ЖИТТЯ»


Переможці регіонального етапу будуть представляти нашу область у Всеукраїнському фестивалі творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя», у рамках якого заплановано Гала-концерт учасників та виставку творів мистецтв у місті Київ

Учасники фестивалю змагалися у вокальному та хореографічному жанрах, інструментальному виконанні, театральному, літературному, декоративно-прикладному та образотворчому мистецтвах.

НА СУМЩИНІ ПІДПИСАНО ПОНАД 860 ТИСЯЧ ДЕКЛАРАЦІЙ З СІМЕЙНИМИ ЛІКАРЯМИ

Сумщина серед областей-лідерів щодо укладання декларацій з сімейними лікарями. За інформацією обласного управління охорони здоров’я, станом на 18 жовтня в області було підписано 860 921 декларацію, що становить 79,4від кількості населення (Україна – 67,6%)

Найбільше декларацій підписано у Роменському (92%), Буринському (83,5%), Тростянецькому (82,6%) районах та м.Суми (82,9%); найменше – у Путивльському (60,9%), Кролевецькому (66,2%) та Середино-Будському (64,5%) районах.        Середня кількість підписаних декларацій на 1 лікаря – 1 260 (Україна – 1 263).

НА СУМЩИНІ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗДІЙСНЮВАТИ ВИПЛАТУ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

До бюджету Сумської області надійшло 1 147,5 млн гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державних соціальних допомог

Із зазначеної суми, зокрема, на допомогу у зв’язку з вагітністю і пологами спрямовано – 6,5 млн гривень; на допомогу при усиновленні дитини – 1,2 млн гривень; допомогу при народженні дитини – 282,2 млн гривень; допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – 47,7 млн гривень; на дітей одиноким матерям – 172,2 млн гривень; тимчасову державну допомогу дітям – 1,5 млн гривень.

ІРИНА СОБОРА: МИ НАМАГАЄМОСЯ ПІДТРИМАТИ КОЖНУ РОДИНУ, ЯКА ПОТРАПИЛА У СКЛАДНІ ЖИТТЄВІ ОБСТАВИНИ

Днями директор Конотопського РЦСССДМ спільно із начальником служби у справах дітей, представником ювенальної превенції, працівниками сільських рад відвідали сім’ї, що перебувають в складних життєвих обставинах на території Присеймівської та Попівської сільських рад

Зокрема, обстежено 12 сімей, які перебувають на обліку в Конотопському РЦСССДМ, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ КОНОТОПСЬКИЙ РАЙОН БЕЗ БОРГІВ

За статистичними даними станом на 01.10.2019 року заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях Конотопського району відсутня

Про це проінформували спеціалісти відділу праці УСЗН під час засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під керівництвом заступника голови Конотопської районної державної адміністрації, заступника голови комісії Тетяни ШЕРУДИЛО.

ЗАВЕРШИВСЯ РАЙОННИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ «Я ЛЮБЛЮ СВІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

Конкурс проводився для молодших школярів  віком 5-9 років

Кожна робота  юних учасників вирізнялася з-поміж інших оригінальною ідеєю та яскравістю. Серед 38 творчих робіт журі визначило переможців.