Районна газета

Статті

ТЕТЯНА ШЕРУДИЛО: ЗАВДЯКИ ПОТУЖНІЙ КОМАНДІ В РАЙОНІ АКТИВНО ВПРОВАДЖУЮТЬСЯ КРЕАТИВНІ ФОРМИ РОБОТИ, ФОРМУЄТЬСЯ ЯКІСНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ПРОДУКТ

«Культура Конотопщини – територія натхнення» - під такою назвою відбулася конференція працівників культури Конотопського району за участю очільників району та територіальних громад

Перед початком засідання присутні мали можливість ознайомитися з виставкою досягнень працівників закладів культури району, поділитися ідеями щодо перспектив розвитку галузі, залишивши свої пропозиції у «Валізі ідей» та зробити фото на згадку біля фотозони «Культура – територія натхнення».

Також презентовано соціальний проект «Street Fashion» - показ вуличного стилю одягу, що був притаманний в різні часи. У заході взяли участь представники галузі культури Конотопщини, які своєю креативністю викликали захоплення та шквал оплесків у глядачів. На подіум учасники показу виходили не самі, а зі своїми дітьми та внуками, а представники сімей, які не брали безпосередньої участі у презентації, прийшли підтримати своїх найрідніших.

Відкриваючи засідання, начальник відділу культури Конотопської РДА Аліна ТИМОЩУК  звернула увагу, що  саме соціальні проекти є тією платформою, котра вкрай необхідна галузі культури, і зауважила, що презентований проект «StreetFashion» торкнеться кожного куточка Конотопщини.

Керівники району, відмітивши позитивну динаміку у роботі закладів культури Конотопщини, подякували працівникам культури  за плідну працю і виконали почесну місію – вручили  посвідчення 5 аматорським колективам, яким по результатам атестації присвоєно почесні звання «народний»,  «зразковий» колектив та дипломи за участь у регіональному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості.

З підсумками творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури за 2018 рік та плановими завданнями на 2019 рік присутні ознайомились, переглянувши фільм «Культура – територія натхнення».

У ході обговорення до виступу долучилися Кошарівський сільський голова Микола ЙОТКА та начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради Світлана СТЕПАНЕНКО, які проаналізували роботу своїх закладів культури, повідали про здобутки та проблеми, поділилися планами на майбутнє.

Учасники заходу зосередили увагу присутніх на результатах,  проведеному  в Конотопському районі, Року охорони культурної спадщини в Україні, на роботі бібліотечних закладів району по задоволенню інформаційних потреб сільського населення.

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО наголосила, що головний здобуток галузі – це її кадровий потенціал. Завдяки потужній команді, яка творчо підходить до вирішення завдань, в районі активно впроваджуються креативні форми роботи, формується якісний культурний продукт. А підтримка культурних ініціатив керівництвом райдержадміністрації, районної ради та сільськими головами  дозволять реалізувати планові завдання на 2019 рік.

Більше фото ТУТ