Районна газета

Статті

КОНОТОПЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО СВЯТА МЕДУ

У Конотопській  РДА відбулася зустріч-нарада з пасічниками

За ініціативи бджолярів району цього року на Конотопщині вперше відбудеться Свято меду, що пройде в районному центрі 10 серпня.

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Андрія САХНА присутні керівники структурних підрозділів РДА разом з  пасічниками обговорили організаційні питання проведення заходу «Свято меду».

Метою свята є представлення та популяризація розвитку галузі бджільництва на Конотопщині, вшанування благородної праці пасічників.

Йшлося про організацію рекламної кампанії, проведення святкового ярмарку, концертної програми та розваг для дорослих та дітей, проведення майстер-класів тощо. Дійство проходитиме поблизу приміщення райдержадміністраії. Про програму святкувань буде повідомлено додатково.

До участі у святі запрошуються бджолярі Конотопського та інших районів Сумщини, Чернігівщини, чисельні гості.

Початок заходу запланований на 10 годину,  забавляти мешканців району будуть аматорські колективи Конотопщини.

Під час святкування буде представлено не лише мед різних сортів, але й продукцію бджільництва, які можна придбати, як пообіцяли пасічники,  за помірними цінами.

Отже, організаційний комітет Свята меду запрошує усіх бажаючих, як бджолярів так і споживачів солодкої продукції,  взяти участь у святкуванні та підтримати унікальну в культурному житті  рідного краю подію.