Районна газета

МУЗЕЙ, ЯКИЙ БИ ПАСУВАВ КИЄВУ, АЛЕ ЛІПШЕ ПАСУЄ В’ЯЗОВОМУ

Про це говорять гості музею Миколи СТОРОЖЕНКА, які приїжджають з різких куточків України та інших держав на малу батьківщину  знаного у всьому світі художника  

Сьогодні, в цей унікальний заклад у В’язовому,  завітав  Почесний громадянин Конотопа Євген СУР. «Зачаровує…», -так відзначив свої перші враження відомий на Конотопщині меценат.

24 ВЕРЕСНЯ СТАЛО БАГАТИМ НА ПОДІЇ У В’ЯЗОВОМУ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ

На подвір’ї біля Музею Миколи СТОРОЖЕНКА вже зранку було гамірно: заклад зустрічав учнів та вчителів Конотопського району, що стали учасниками акції  «Творчість Миколи СТОРОЖЕНКА очима сучасників"

Саме в цей день відомому художнику виповнився б 91 рік, а музей, що розкриває весь багатогранний талант Миколи СТОРОЖЕНКА, днями відзначив свою першу річницю

СОЛОДКО ТА ГАМІРНО БУЛО В СУБОТУ БІЛЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Медове та музичне дійство розгорнулося на зеленій галявині поруч з адмінбудівлею

З 10 години ранку бажаючих посмакувати медового продукту було достатньо. До яток з медом та різною продукцією бджільництва вишукувалися черги. Пасічники Конотопщини та ДП «Конотопське лісове господарство», як справжні майстри своєї справи, презентували найрізноманітніші види меду: з запашної акації та липи, соняшнику, різнотрав’я з фацелією та, навіть, «екзотичний» шоколадний, медові соти, медовуху.

ЧАС ПЛАНУВАТИ СЕРПЕНЬ: КОНОТОПЩИНА ЗАПРОШУЄ НА МЕДОВЕ СВЯТО ВИРОБНИКІВ ТА ПОКУПЦІВ КОРИСНОГО ТА СМАЧНОГО ПРОДУКТУ

 

10 серпня 2019 року вперше відбудеться районний захід «СВЯТО МЕДУ», присвячений надзвичайному подарунку природи

Найкращі бджолярі та пасічники Конотопщини (і не тільки) презентують свою якісну продукцію, яку можна буде оцінити на смак та купити за доступними цінами (зі знижкою).