Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

24 ВЕРЕСНЯ СТАЛО БАГАТИМ НА ПОДІЇ У В’ЯЗОВОМУ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ

На подвір’ї біля Музею Миколи СТОРОЖЕНКА вже зранку було гамірно: заклад зустрічав учнів та вчителів Конотопського району, що стали учасниками акції «Творчість Миколи СТОРОЖЕНКА очима сучасників"

Саме в цей день відомому художнику виповнився б 91 рік, а музей, що розкриває весь багатогранний талант Миколи СТОРОЖЕНКА, днями відзначив свою першу річницю.

Учні В'язівського НВК, нащадки славетного земляка, радо вітали гостей музею М.СТОРОЖЕНКА цікавою тематичною програмою. Весела вікторина з образотворчого мистецтва плавно наблизила учнівську молодь та їх вчителів до екскурсії в музеї, де вони змогли відчути творчу енергію митця, доторкнувшись до його особистих речей та почути захоплюючі розповіді екскурсоводів про те, як звичайний сільський хлопець з В’язового став відомою у всьому світі особистістю.

Після цікавого поринання у світ графіки та живопису Миколи СТОРОЖЕНКА, на виході з музею, на юних відвідувачів чекали солодкі подарунки від брата художника Василя Андрійовича СТОРОЖЕНКА, який підтримує та популяризує Музей.

Ще одним несподіваним подарунком в цей день від Василя СТОРОЖЕНКА стала грошова премія 2101 відвідувачу.  Саме така кількість гостей побувала  у цьому унікальному закладі протягом року. Щасливою відвідувачкою стала учениця 5 класу Вирівського НВК Тетяна ЧЕРЕВКО, яка теж є неординарною творчою особистістю.

Після екскурсії учні проявляли активність та ділилися враженнями від побаченого. Як зазначили організатори дійства, вдалий музейний досвід, який діти пізнали завдяки школі, позитивно впливає на спосіб життя тих дітей, чиї батьки не мали доти звички відвідувати культурні події з дітьми.

Музей Миколи СТОРОЖЕНКА вміє подарувати справжню і сильну емоцію, треба тільки захотіти її пережити. І найкраще це робити — разом з дітьми. Тому керівництво закладу запрошує відвідати  музей і оглянути його експозиції.  Більш детально ТУТ