Районна газета

СОЛОДКО ТА ГАМІРНО БУЛО В СУБОТУ БІЛЯ КОНОТОПСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Медове та музичне дійство розгорнулося на зеленій галявині поруч з адмінбудівлею

З 10 години ранку бажаючих посмакувати медового продукту було достатньо. До яток з медом та різною продукцією бджільництва вишукувалися черги. Пасічники Конотопщини та ДП «Конотопське лісове господарство», як справжні майстри своєї справи, презентували найрізноманітніші види меду: з запашної акації та липи, соняшнику, різнотрав’я з фацелією та, навіть, «екзотичний» шоколадний, медові соти, медовуху.

ЧАС ПЛАНУВАТИ СЕРПЕНЬ: КОНОТОПЩИНА ЗАПРОШУЄ НА МЕДОВЕ СВЯТО ВИРОБНИКІВ ТА ПОКУПЦІВ КОРИСНОГО ТА СМАЧНОГО ПРОДУКТУ

 

10 серпня 2019 року вперше відбудеться районний захід «СВЯТО МЕДУ», присвячений надзвичайному подарунку природи

Найкращі бджолярі та пасічники Конотопщини (і не тільки) презентують свою якісну продукцію, яку можна буде оцінити на смак та купити за доступними цінами (зі знижкою).

ЗНАЙОМСТВО З КРИМСЬКОТАТАРСЬКОЮ КУЛЬТУРОЮ

Під час фестивалю "Козацький родослав" гості, вперше в історії свята, змогли ознайомитись з кримськотатарською культурою через дотик, зір, слух

Свої оригінальні роботи презентував відомий кераміст Рустем Скибін. За допомогою майстра, кожен зміг підкорити шматочок глини, перетворивши її на певний виріб.

БАТАЛЬНО-ІСТОРИЧНЕ ДІЙСТВО ВРАЗИЛО СУЧАСНИКІВ СТАЛИМИ ВІЗУАЛЬНИМИ ОБРАЗАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІСТОРІЇ, АТМОСФЕРОЮ 360-РІЧНОЇ ДАВНИНИ, ДУХОМ КОЗАЧЧИНИ

Батально-історичне дійство № 1 «Конотопська битва-2019. Удар по облогових укріпленнях московських військ» та батально-історичне дійство № 2 «Розгром московського війська» стало кульмінацією Всеукраїнського фестивалю «Козацький родослав»

Неперевершене відтворення епізодів славетної Конотопської битви, професійно продемонстрованих учасниками ГО ДВКА "Департамент воєнно-культурної антропології безперечно вразили сучасників сталими візуальними образами національної історії, атмосферою 360-річної давнини, духом козаччини, адже поле Конотопської битви є джерелом для виховання мужності та стійкості у боротьбі за волю України.