Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

Культура і мистецтво

Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, спорту Конотопської районної державної адміністрації

м. Конотоп, вул.Соборна, 23, 41607
3-й поверх адмінприміщення, каб.80
тел. (05447) 6-24-03
факс (05447) 6-24-03
електрона адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
п'ятниця - з 8.00 до 16.00
обідня перерва - з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота-неділя

 

ПАМ'ЯТКИ КОНОТОПСЬКОГО РАЙОНУ

АРХІВ

ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОГО КІНО

Фестиваль українського кіно містить 17 стрічок. У програмі гіти та фільми-події, визнані як закордоном, так і на батьківщині. Це стрічки, якими українці можуть пишатися. Щоб долучитися до показів, зареєструйтеся на платформі та оберіть фільми. Фестиваль проходить за підтримки Українського культурного фонду

Фестиваль проходитиме з 14 серпня до 14 вересня.

УВАГА! ПОДОВЖЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ ПРОЄКТІВ «КОД НАЦІЇ»!

Національні організатори ухвалили рішення про подовження прийому заявок у рамках Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації» до 32-ї річниці Незалежності України до 20 серпня включно

 «Реагуючи на звернення заявників щодо термінів подання заявок, ми ухвалили подовжити прийом заявок на конкурс по 20.08 включно. До того ж, оголошення результатів відбудеться, як і було заплановано раніше, до Дня Незалежності України на офіційних сторінках Національний Фестиваль "Код Нації"», – повідомила у своєму коментарі голова Конкурсної комісії Світлана БОНДАРЕНКО.

УВАГА! КОНКУРС ІСТОРІЙ «ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, БІЗНЕС ТА ВЛАДА – КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ»

У межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки Міністерство культури та інформаційної політики України, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Національна соціальна служба України спільно з ІСАР «Єднання», Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права продовжують проведення розпочатої у 2020 році інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці»

Кампанія передбачає щорічне проведення конкурсу «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

ВІКІ ЛЮБИТЬ ПАМ'ЯТКИ / WIKI LOVES MONUMENTS UKRAINE

Уже скоро розпочнеться фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»!

З 1 по 31 жовтня в Україні відбудеться «Вікі любить пам’ятки» — найбільший фотоконкурс об’єктів української культурної спадщини.

Метою кампанії є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.