Районна газета

Культура і мистецтво

Відділ культури Конотопської районної державної адміністрації

м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 41607
4-й поверх адмінприміщення Конотопської районної державної адміністрації
тел. (05447) 6-61-49 факс 2-33-13
електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
п'ятниця - з 8.00 до 16.00
обідня перерва - з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота-неділя

О МОВО ВКРАЇНСЬКА! ХТО ЛЮБИТЬ ЇЇ, ТОЙ ЛЮБИТЬ МОЮ УКРАЇНУ!

У рамках відзначення Дня української писемності та мови фахівці районної бібліотеки запросили учнів 3-5 класів Вирівського та Шаповалівського НВК до літературно-мистецької вітальні «О мово вкраїнська! Хто любить її, той любить мою Україну»

Діти дізналися про історію писемності, діяльність преподобного Нестора-літописця,  засновників слов’янської писемності Кирила та Мефодія,   із захопленням брали участь у різноманітних мовознавчих конкурсах та розвагах: «Згадай алфавіт», «Буква до букви – і виникло слово», «Фразеологічні викрутаси» тощо.

НОМІНАНТИ ОБЛАСНОЇ КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ АКЦІЇ «МИСТЕЦЬКІ СХОДИ»

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, у Сумському обласному театрі для дітей і юнацтва відбулася щорічна обласна культурно-мистецька акція «Мистецькі сходи», під час якої кращі представники галузі були відзначені нагородами

Надзвичайно приємно, що серед нагороджених працівників культури є й представники Конотопського району.

КОНОТОПСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА: ЗНАЄМО, ПАМ’ЯТАЄМО, ЗБЕРІГАЄМО...

Конотопська районна бібліотека стала переможцем обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Успішні бібліотечні програми для молоді» в номінації «Знаємо, пам’ятаємо, зберігаємо».

Фахівці районної бібліотеки представили краєзнавчо-інформаційний проект «Конотопщина: Terra incognita», спрямований на інформаційну підтримку молоді. Адже знання рідного краю не лише збагачує і звеличує людину, воно служить своєрідним містком, що єднає покоління минулі з поколіннями прийдешніми.

ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДНЯ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

До Європейського  дня боротьби з торгівлею людьми, що  відзначається 18 жовтня, у районній бібліотеці діяла книжково-ілюстративна виставка «Торгівля людьми – соціальна проблема сучасності»

Торгівля людьми є порушенням прав людини, вона становить загрозу гідності та недоторканності конкретної особи, а також стає причиною рабського становища жертви такої торгівлі.