Районна газета

Культура і мистецтво

Відділ культури Конотопської районної державної адміністрації

м. Конотоп, вул. Соборна, 23, 41607
4-й поверх адмінприміщення Конотопської районної державної адміністрації
тел. (05447) 6-61-49 факс 2-33-13
електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
п'ятниця - з 8.00 до 16.00
обідня перерва - з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота-неділя

ПІД СУЗІР’ЯМ ПОЕЗІЇ

До Всесвітнього дня поезії, що відзначається 21 березня, в районній бібліотеці розгорнута виставка поетичного альбому «Під сузір’ям поезії»

На виставці представлені твори класиків української літератури: Тараса ШЕВЧЕНКА, Лесі УКРАЇНКИ, Бориса ОЛІЙНИКА, Андрія МАЛИШКА,  поета-пісняра, народного артиста України Вадима КРИЩЕНКА, Героя України Василя СТУСА, поетичні твори літераторів Сумщини Олекси ЮЩЕНКА, Михайла ШЕВЧЕНКА, Івана КОРНЮЩЕНКА, Олександра ВЕРТІЛЯ, Григорія БОНДАРЯ та інших.

ВІРНІ БАТЬКІВЩИНІ

У приміщенні районного будинку культури (с.Попівка) в рамках національно-патріотичного виховання відбувся виступ військового оркестру 58-ї окремої мотопіхотної бригади

Для жителів села, учнів Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІст. – ДНЗ» та Попівського НВК «ЗОШ І-ІІст. – ДНЗ» військовими музикантами була організована концертна програма «Вірні Батьківщині», під час якої були виконані пісні та інструментальні композиції у супроводі тематичних відеороликів, що сприяла зміцненню патріотизму, гордості за Батьківщину.

ВІЧНЕ ТАРАСОВЕ СЛОВО

В історії є імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета Тараса ШЕВЧЕНКА. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові

1 березня 2019 року в  районній бібліотеці відбувся районний конкурс читців «Вічне Тарасове слово», присвячений пам’яті Т. Г. ШЕВЧЕНКА, в якому взяли участь 15 юних читців з різних куточків Конотопського району.

«ШЕВЧЕНКО. СТОРОЖЕНКО. ЛІТОПИС ШАНИ І ЛЮБОВІ»

Протягом багатьох років Тарас Шевченко надихає українських живописців, графіків, письменників  на спроби відтворення його поетичного  світу засобами свого мистецтва, будить їхню уяву, привертає до мистецького осмислення великих сюжетів національного життя.

Мистецька Шевченкіана – наш багатющий духовний скарб. Тут зустрінемо десятки імен найвизначніших майстрів пензля і пера. Але серед цього багатства завжди сяятимуть перлини нашого земляка Миколи СТОРОЖЕНКА, який зумів у своїх роботах широко охопити мотиви «Кобзаря», їхню цілісність, глибинний «контакт» художника з поетом.