Районна газета

ДІТИ КОНОТОПЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Взимку є чимало свят, на які з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей незабутній зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Не оминули увагою в цей день і дітей Конотопщини, для яких у районному будинку культури було підготовлено цікаву розважальну програму

Розпочалося святкове дійство із відкриття вʼязаного стріт-арту «Розфарбуємо зиму в яскраві кольори» (загальна площа – 30 м2), створення  якої стало можливим завдяки ініціативі відділу культури Конотопської районної державної адміністрації, фінансовій підтримці Попівської сільської ради та участі обʼєднання творчих людей «Майстри Конотопа».

Захопленню дитячої аудиторії не було меж, а щоб зробити світлини із деревами, прикрашеними у стилі ярн-бомбінгу, та казковими героями (Наталія Швець, Валентина Коцупал, Людмила Андрєєва – учасники аматорського драматичного колективу «Струни душі») вишиковувались черги.

Продовжилося святкове дійство казковою виставою «Принцеса Фінеса та її друзі» (автор – Анна Коршунова), яка перенесла глядачів у чарівне королівство. Діти палко вболівали за головну героїню, із захопленням слідкуючи за її пригодами.

Після вистави для дитячої аудиторії була підготовлена яскрава феєрія – незабутній квест цікавими локаціями: діти разом із казковими героями взяли участь у танцювальному міксі «New Year Dancing Party», під час якого вдосталь розважилися із професійними аніматорами (Світлана Черних, Владислав Шуляк); змагалися у кмітливості, подорожуючи Країною Загадок; отримали заряд позитивних емоцій та новорічно-зимові «татуювання» під час боді-арту «Намалюй мені…» за участі обʼєднання творчих людей «Майстри Конотопа» – Тетяни Шолонової, Олени Мусієнко, Тетяни Кочубей, Тетяни Кравець, Валентини Шевченко, Тетяни Кривонос, Наталії Ісіченко; спробували себе у нових ролях, відвідавши міні-майстер-клас із акторської гри «Зірковий час», який підготували та провели Ольга Назаренко (Шевченківський СК) та Ганна Глушко (Кузьківський СБК).