Районна газета

ВШАНУВАЛИ ПАМʼЯТЬ ВИДАТНОГО ЗЕМЛЯКА

Конотопщина є батьківщиною багатьох визначних учених і культурних діячів, що зробили неоціненний внесок у розвиток світової науки й культури. Останніми роками зусиллями дослідників поступово почали зникати білі плями в нашій культурі й науці. Повертаються незаслужено забуті й штучно вилучені імена вчених і творців української культури

Саме відродження слави та вшанування памʼяті українського економіста і земського статистика, громадсько-політичного діяча, члена Української Центральної Ради Тихона Івановича Осадчого, якого доля привела з рідної Черкащини до Конотопщини, де йому судилося залишитися навічно, і було метою заходу у форматі есе-портрета «Тихон Осадчий – великий патріот України», який відбувся 7 лютого 2019 року в с. Шевченкове.

Під час заходу глядачі ознайомилися з маловідомими сторінками біографії Тихона Осадчого, а яскраві пісенні, музичні та хореографічні композиції у виконанні Івана Кубишка, Єгора Дементова, Костянтина Садівничого, Миколи Декунова, Владислава Величка та учасників танцювального гуртка «Невгамовні дівчата» районного будинку культури допомогли глибше перейнятися життєвими колізіями громадського діяча.

Після заходу почесні гості – Тетяна Шерудило, заступник голови Конотопської районної державної адміністрації, Аліна Тимощук, начальник відділу культури Конотопської районної державної адміністрації, Микола Вербняк, начальник відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації, та Наталія Васильченко, завідувач сектором з питань внутрішньої політики та звʼязків з громадськістю Конотопської районної державної адміністрації, поклали квіти до могили Осадчого Т.