Районна газета

ПАМ’ЯТЬ АФГАНУ

15 лютого 2019 року в приміщенні Конотопської районної державної адміністрації відбувся захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Вшанувати пам’ять людей, які героїчно віддали життя та висловити слова вдячності героям-землякам за їх відвагу, мужність та героїзм прийшли воїни-інтернаціоналісти, жителі Конотопщини, очільники району.

До уваги гостей та учасників заходу експонувалася виставка-інсталяція «Солдати чужої війни»,  організована районною бібліотекою. На виставці були представлені світлини, військовий одяг та особисті речі воїнів-інтернаціоналістів, які пройшли суворі будні війни в Афганістані.

Зі словами вдячності та побажанням щастя та миру до присутніх звернувся голова Конотопської районної державної адміністрації М.Горбенко та заступник голови Конотопської районної ради  І.  Клігунова.

 У ході заходу хвилиною мовчання було вшановано загиблих героїв-земляків.  

Свої виступи, сповнені високого патріотизму, братньої любові до воїнів-інтернаціоналістів, глядачам подарували аматори сцени району: Олександр Челишев, Іван Наталич, Тетяна Єпішко, Ігор Карнаух, Вікторія Дерезюк, Єгор Дементов,  Ольга Назаренко, Олексій Шишняк, Іван Кубишко, Тетяна Дроздова та учасники танцювального гуртка «Невгамовні дівчата».

Присутніх у залі переповнювали почуття вдячності та поваги до наших воїнів-земляків за їхній подвиг та почуття гордості за Україну.