Районна газета

ЗАПРОПОНУЙ ІДЕЮ…

Цікавими ідеями щодо перспектив розвитку галузі поділились учасники нещодавно проведеної конференції працівників культури Конотопського району, залишивши свої пропозиції у стилізованій «Валізі ідей»

Як відомо, основним способом вирішення творчих питань є пошук нових ідей. «Валіза ідей» стала цілою скарбничкою креативних думок, уявлень та міркувань жителів району, фахівців про майбутнє своїх соціокультурних закладів, як осередків культурного життя на селі, так і розвитку культури району в цілому.

Більшість висловлювала пропозиції щодо: створення соціально-культурних програм для категорій населення, які потребують соціальної підтримки; залучення молоді до традицій народної культури; сприяння розвитку індивідуальних талантів і обдарувань.

Запропоновано запровадити проекти, котрі б реалізували творчі відкриття району, створили новітній бібліотечний простір, який буде комфортним середовищем, привабливим простором для спілкування, навчання, відпочинку з використанням новітніх інформаційно-комунікативних технологій: «Село з сучасною бібліотекою – сучасне село», «Бібліотеки і клуби – створюємо майбутнє громади разом», «Клуб і бібліотека завжди мають бути в тренді», «Біля бібліотек і будинків культури – безпечні дитячі майданчики». 

Інсталяція «Валіза ідей» стала чудовою можливістю для гостей заходу висловити не тільки ідеї, а й найтепліші слова побажань працівникам культури: творчих успіхів, інноваційних ідей, нестандартних рішень, нових висот і невичерпного натхнення!