Районна газета

СВЯТО ТЕАТРАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

У цьогорічному традиційному районному фестивалі драматичних колективів «Театральна веселка», що відбувся у приміщенні районного будинку культури, 10 колективів району продемонстрували справді веселкове розмаїття жанрів і форм представленого перфоменсу

Від постановок класичних творів до сучасних мініатюр. Крім того, вищезазначений фест – це ще й майданчик для спілкування та обміну досвідом аматорських театральних колективів, адже на одній сцені виступають колективи дорослі (Соснівського сільського будинку культури Землянського та Шевченківського сільських клубів) та дитячі (Вʼязівського, Шаповалівського, Юрівського та Бочечківського сільських будинків культури, Землянського та Шевченківського сільських клубів, Фесівського обʼєкту дозвіллєвої роботи). 

Теплими оплесками зустрічали глядачі учасників кожного колективу, які демонстрували цікаві образи, володіння сценічною мовою, засвідчували  своєю грою високий рівень культури, вміння триматися на сцені.

Оцінювало театральні постановки компетентне журі у складі: Алли Скляренко, викладача вищої категорії Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д. С. Бортнянського, Тетяни Шерудило, заступника голови Конотопської районної державної адміністрації, та Аліни Тимощук, начальника відділу культури Конотопської районної державної адміністрації.

Відповідно до рішення журі переможцями визнано:

1) у номінації «Дитячі драматичні колективи»:

- І місце – дитячий драматичний колектив «Дивоцвіт» Шевченківського сільського клубу та дитячий драматичний колектив Юрівського сільського будинку культури;

- ІІ місце – дитячий драматичний колектив Бочечківського сільського будинку культури;

- ІІІ місце – дитячий драматичний колектив Вʼязівського сільського будинку культури;

2) у номінації «Дорослі драматичні колективи»:

- ІІ місце – драматичний колектив Соснівського сільського будинку культури;

3) у номінації «Народні драматичні колективи»:

- І місце – народний аматорський театр Шевченківського сільського клубу;

- ІІ місце – народний аматорський театр «Струни душі» Землянського сільського клубу.

Наприкінці фестивалю аматори художньої самодіяльності районного будинку культури (Єгор Дементов, Олександр Челишев, Ігор Карнаух та учасники танцювального гуртка «Невгамовні дівчата») подарували приємні хвилини насолоди українською піснею та танцем.