Районна газета

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У РАЙОНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У великій залі Конотопської районної державної адміністрації відбувся вечір-реквієм «Памʼять єднає»

Основними акцентами заходу були поняття «людська гідність», «національна єдність», «людська солідарність та самопожертва», а основним меседжем стали слова: «Ми – українці. Ми – сильний народ. Ми боролись і боремося за те, щоб не просто читати про цінність життя та свободи в Конституції, а мати право ними скористатись».

Учасники заходу хвилиною памʼяті вшанували Героїв Небесної Сотні, земляків - воїнів АТО, які поклали своє життя, захищаючи незалежність і майбутнє нашої Батьківщини, а тематичні пісні у виконанні Ігоря Карнауха та Ірини Шевченко емоційно доповнили почуттєву гаму вечора-реквіму.

Вже шостий рік поспіль  в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників революції Гідності та віддаючи належну шану тим, хто загинув протягом кривавих січневих та  лютневих днів 2014 року. Саме в ці дні під час Євромайдану протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя більше ста активістів Майдану. Україна оплакує своїх героїв. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.

У рамках відзначення річниці трагічних подій на Майдані, вшанування Героїв Небесної Сотні у районі відбулася низка заходів в школах району, в бібліотечних та клубних закладах.