Районна газета

БАГАТА ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА КОНОТОПЩИНИ Є ВАЖЛИВОЮ СКЛАДОВОЮ ТУРИСТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ НАШОГО КРАЮ

На цьому наголосила заступник голови райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО під час обговорення питання розвитку туризму на нараді з працівниками відділу культури райдержадмністрації

Акцентуючи  увагу  на важливості  розвитку туризму в районі, посадовець окреслила першочергові завдання, що потребують нагального вирішення та дала доручення начальникові відділу культури райдержадміністрації Аліні ТИМОЩУК вжити для цього всіх необхідних заходів.

Серед пріоритетних завдань -  створення музею Миколи Стороженка у селі В’язове, упорядкування території садиби Лазаревських в селі Шевченкове; розроблення та видання буклету «Видатні особистості краю»; видання    збірки «Геральдика Конотопщини»; розробка макетів сувенірної продукції; розробка Положення про бренд Конотопщини.

«Нам є чим пишатися, з чим ознайомлювати туристів, адже Конотопський район володіє  різноманітною та неповторною історико-культурною спадщиною. Це є основою формування системи різнопланових туристичних маршрутів, над чим ми й працюємо», - наприкінці зазначила Тетяна ШЕРУДИЛО.