Районна газета

ЗАРАДИ ЖИТТЯ

Благодійний концерт на підтримку людей з особливими потребами відбувся в райдержадміністрації

У присутніх була можливість закласти фундамент доброї справи, адже всі кошти, зібрані під час заходу, спрямувалися на лікування тяжкохворих людей – одинадцятикласниці Сім’янівського НВК Діани ФЕСЕНКО, діагноз якої – папілярний рак щитоподібної залози І стадії, та Володимира ШАДОРІНА, який потребує протезування аортального клапану.

Підтримали учасників благодійної акції та щедро ділилися з гостями концерту своїм талантом аматори сцени району (солісти Леонід СУСЛОВ, Тетяна БУТ, Каріна ВОЛКОВА, Альона ШЕВЧЕНКО, Ігор КАРНАУХ, Анна МАКАРОВА, Анастасія ОЛЕФІРЕНКО, Іван КУБИШКО, вокально-інструментальний ансамбль районного будинку культури, хореографічні колективи Дубов’язівського селищного будинку культури, Шаповалівського сільського будинку культури та «Веснянка»).

Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство. Кажуть, що благодійність – це місто, у будівництво якого кожнен вносить свій камінь, а для людей з особливими потребами дуже важливо не відчувати себе покинутими і забутими суспільством.

У рамках заходу, спільними зусиллями усіх небайдужих жителів Конотопщини вдалося зібрати 16650 грн., що були спрямовані на лікування хворих жителів Конотопського району - Діани ФЕСЕНКО та Володимира ШАДОРІНА.