Районна газета

Молодіжна політика

Молодіжна політика

УСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАПРОШУЄМО ДО ЗАНЯТЬ СПОРТОМ

Спортивні зали навчально - виховних комплексів Конотопського району та ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» чекають на своїх відвідувачів

 

ГРАФІК СПОРТИВНИХ ЗАНЯТЬ

ПИТАННЯ НАЛЕЖНОГО ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ У ЦЕНТРІ УВАГИ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

Під керівництвом голови РДА Миколи ГОРБЕНКА відбулася нарада з питань функціонування районного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зірка»

У засіданні взяли участь директор та працівники табору, відповідальні особи райдержадміністрації. Присутні заслухали інформацію директора «Зірки» Ніни ПУШНЯКОВОЇ про підсумки проведення І зміни та готовності закладу до прийому дітей, які заїдуть на другу зміну.

ЛІТО ТРИВАЄ: «ЗІРКА» ГОТОТУЄТЬСЯ ДО НОВОЇ ТАБІРНОЇ ЗМІНИ

Про підготовку районного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зірка» до прийому дітей ІІ зміни говорили на нараді в РДА

Заступник голови Конотопської райдержадміністрації Тетяна ШЕРУДИЛО разом з директором табору Ніною ПУШНЯКОВОЮ та завідувачкою сектору молоді та спорту Тетяною РЯБКО обговорили основні аспекти роботи закладу під час нової зміни, яка розпочнеться 24 липня та триватиме 21 день.

ЗАВЕРШИЛАСЬ ПЕРША ЗМІНА В ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ «ЗІРКА»

16 липня закінчилася перша зміна відпочинку в районному закладі оздоровлення та відпочинку, що біля села Новомутин

Діти повернулись радісними, засмаглими, бадьорими. На них, біля приміщення райдержадміністрації, вже чекали батьки, щоб роз’їхатись по домівках. Звичайно, були і радість зустрічі з родиною, і сльози розтавання з друзями.