Районна газета

Молодіжна політика

Молодіжна політика

УСІХ БАЖАЮЧИХ ЗАПРОШУЄМО ДО ЗАНЯТЬ СПОРТОМ

Спортивні зали навчально - виховних комплексів Конотопського району та ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» чекають на своїх відвідувачів

 

ГРАФІК СПОРТИВНИХ ЗАНЯТЬ

СВЯТКОВИЙ ФЕЄРВЕРК ТА ВОГНИЩЕ: «ЗІРКОВЕ» ЗАВЕРШЕННЯ ДРУГОЇ ТАБІРНОЇ ЗМІНИ

У районному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зірка» 06 серпня відбулося закриття другої табірної зміни

Під час урочистої лінійки вихованці табору показали найкращі номери, які готували під час відпочинку у закладі та захопили новинками та цікавинками. Для них 21 день пролетів як одна мить. За цей час діти з різних куточків району стали однією сім’єю, найріднішими та найдружнішими.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ У «ЗІРЦІ»

Нещодавно у дитячому оздоровчому таборі «Зірка», розташованому в с.Новомутин, відбувся олімпійський день. До його програми входили стрибки через скакалку, стрибки в довжину з місця, віджимання від підлоги, біг на 30 метрів та підтягування

У кожному виді змагання відбувались у трьох вікових категоріях.

КРАЩОГО ВІДПОЧИНКУ ГОДІ Й БАЖАТИ ДЛЯ ДИТИНИ

Таке переконання висловила завідуюча сектором молоді і спорту райдержадміністрації Тетяна РЯБКО під час урочистого відкриття минулої п’ятниці другої табірної зміни в дитячому таборі оздоровлення та відпочинку «Зірка»

Святкова лінійка з нагоди відкриття другої табірної зміни пройшла в урочистій обстановці: мами й татусі, бабусі й дідусі юних таборян, представники райдержадміністрації, керівництво табору – усі схвильовано чекали нової зміни.