Районна газета

ЗМАГАЛИСЯ МАЙБУТНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ

Вже стало доброю традицією третій рік поспіль проводити в ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» районну спартакіаду серед допризовної молоді

Вона проводиться з метою залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, визначення рівня фізичної підготовки учнів старших класів району  та готовності, у майбутньому, до служби у Збройних силах України.

У змаганнях взяли участь юнаки 2002-2004 років народження, які представили 11 шкільних команд району, в т.ч. ОТГ,  та команду Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопський професійний аграрний ліцей».

 Змагання проводились з таких видів спорту: біг 100 метрів, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1, подолання смуги перешкод, крос 1500 метрів, стрільба з малокаліберної зброї.

У тирі аграрного ліцею учасники спартакіади змагалися в стрільби з пневматичної зброї. Перше місце у стрільбі виборов Олексій СОВА з Юрівського НВК.

У змаганнях з бігу на 100 метрів перемогу здобув Роман МЕЛАЙ з Шевченківського НВК. У підтягуванні на перекладені перше місце виборов Андрій ГОРБАТЕНКО з В.Самбірського НВК. Кращим у метанні гранати став Микола БАБИЧ з Дубов'язівського НВК.

В подоланні смуги перешкод перше місце у Олексія СОВИ (Юрівський НВК).

Переможцем змагань серед допризовної молоді в командному заліку серед шкільних команд району стала команда Шевченківського НВК, друге місце посіла команда В.Самбірського НВК, третє місце зайняла команда Духанівського НВК.

Серед команд об’єднаних територіальних громад перше місце виборола команда Дубов'язівського НВК, друге- Курилівського НВК , третє - Козацького НВК.

Переможці змагань нагороджені грамотами Конотопської районної державної адміністрації. Призерів та переможців змагань привітала заступник голови Конотопської РДА Тетяна ШЕРУДИЛО, побажавши успіхів та подальших перемог на спортивній ниві, адже незабаром збірна команда Конотопського району візьме участь  у обласній спартакіаді.

ФОТО